Dotykové stolní lampy levně

Vydáno 2016-11-22 19:20:35
Kategorie Osvětlení interiéru Rss feed

Dotykové stolní lampy levně

Stojací a stolní lampy jsou praktickými pomocníky při naší činnosti v obývacím a dětském pokoji, v pracovnách a kancelářích. Své nezastupitelní místo mají samozřejmě v ložnici na nočních stolcích a slouží jako dekorativní předměty v obývacích pokojích.

 

Co se týče vzhledu stolních lamp, můžete si zvolit dekorativní lampy v retro stylu, v rustikálním stylu nebo klasické lampy a lampičky, které doplní celkový vzhled vašeho interiéru.

 

Moderní doba si žádá moderní věci, a proto jsou moderní svítidla samozřejmou součástí naší nabídky. Velkým hitem poslední doby jsou dotykové stolní lampy. Běžné lampy mají spínač buď na své konstrukci nebo na kabelu. Když v noci vstáváte nebo večer chcete zhasnout, někdy je otravné spínač hledat. Dotykové stolní lampy přináší velice elegantní řešení. Stačí, když se dotknete jakékoliv kovové části lampičky a sama se rozsvítí.

Dotykové stolní lampy fungují na jednoduchém principu. Díky potu je naše pokožka vodivá a naše tělo může fungovat jako anténa. Dotkneme-li se tedy svým tělem kovové části lampičky, přeneseme na ní některé své elektrony. Lampa na to zareaguje a změní svůj elektrický náboj, na základě čehož se buď rozsvítí nebo zhasne. Je to vše dovedeno k takové dokonalosti, že nám dotykové stolní lampy přináší dokonce 3 stupně intenzity svícení.

Lampy mají elegantní, decentní a velmi moderní designy, které si své místo najdou v každé domácnosti. Vybírat můžete také z různých barev a v nabídce jsou též LED lampy s dotykovým ovládáním. Jejich provedení je kvalitně vyvedeno do posledních detailů a jejich design odpovídá všem současným nárokům.

V případě potřeby si nechte s výběrem dotykové stolní lampy poradit od našich odborníků, kteří s vámi vše rádi zkonzultují.

Sdílejte tento článek