Dodání zboží


Termín dodání závisí na druhu objednaného zboží. 

Zboží z akční nabídky nebo zboží označené "Skladem ihned k odeslání" dodáváme během 1–3 pracovních dnů. V závislosti na povaze zboží a čase přijetí objednávky lze očekávat expedici od 24h do 3 dnů.

U zboži označené na objednávku je dodací lhůta do 45 dní.

V ostatních případech se doba dodání pohybuje v rozmezí 7-14 pracovních dnů

V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Provozovatel se zavazuje dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejkratší možnou dobu. V souladu s tím může být objednávka v případě potřeby pro účely logistické optimalizace rozdělena do dílčích objednávek dodaných jednou přepravní firmou.


Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně formou emailu.


Dodávku zboží zajišťujeme  prostřednictvím přepravní firmy PPL/DPD/Česká pošta či vlastní přepravy.

 

Způsob doručení


Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní firmy PPL/InTime po celé ČR. Při platbě bankovním převodem si účtujeme pouze 89Kč za celou objednávku a při platbě na dobírku pouze 109Kč. Osobní převzetí na našem světelném studiu v protivíně ja zdarma. Při nákupu nad 2000 Kč je poštovné zdarma.


Převzetí zboží


Příjemce zboží má povinnost překontrolovat, že je obal neporušený a zásilka nenese zjevné znaky poškození. Při přejímce nekontroluje obsah zásilky a nevyžaduje se účast posádky vozidla.


Příjemce zásilky je povinen po odjezdu přepravní služby překontrolovatnepoškozenost obsahu zásilky. Případné poškození ohlásí přepravci (dopravní službě PPL/DPD/Česká pošta) nebo provozovateli e-shopu nejpozději do 3 dnů od doručení zásilky.

Kam dál?

Přečtěte si odpovědi na nejčastěji kladené otázky našich zákazníků.

Vše o nákupu na Nejlevnejsi-svitidlo.cz